Skip to content

Zwiększaj sprzedaż, angażuj klientów, buduj relacje

Wdrożenie niezależnego systemu zamówień Ordea  pozwala szybko zmniejszyć koszty obsługi zamówień, oszczędzać na niezależności od portali pośredniczących i przejąć pełną kontrolę nad procesem zamówienia oraz bazą klientów.

DLA KOGO JEST ORDEA?

GASTRONOMIA
FLORYSTYKA
DOSTAWY ZAKUPÓW
SPRZEDAŻ W SIECI
USŁUGI PROFESJONALNE

SYSTEM ORDEA – DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ SPRZEDAWAĆ ONLINE

Co dla Twojego biznesu oznacza wdrożenie Ordea?

Poznaj szereg korzyści niezależnego systemu zamówień, które pomogą Ci rozwijać biznes dzięki skutecznemu zarządzaniu sprzedażą w Internecie.

Oszczędność

Od teraz nie musisz płacić prowizji portalom pośredniczącym.

Samodzielność

Samodzielnie ustalasz kategorie sprzedaży, grupy produktów i ich ceny. Chcesz sprzedawać taniej przez ORDEA niż stacjonarnie? Nie ma sprawy! To Ty ustalasz ceny produktów!

Wolność

Twoja firma w końcu jest wolna od pośredników! To Ty tworzysz swój biznes i budujesz bezpośrednią relację z klientami.

Budowanie bazy klientów

Dostęp do danych konsumentów, którzy złożyli zamówienie, pozwala podejmować działania marketingowe i budowanie trwałych relacji.

Elastyczność zamówień

Elastyczny system zamówień pozwala na tworzenie harmonogramu w dłuższej perspektywie czasu. Twoi klienci zamawiają „tu i teraz” albo na dowolny termin!

Niska cena

Docenisz niską cenę i transparentne zasady rozliczeń: 1 zamówienie = 1 zł opłaty za system.

Szybkość

Uruchomienia usługi w 24h od podpisania umowy.

Współpraca na prostych zasadach

Twój własny system do składania zamówień on-line. Ciesz się prostotą współpracy bez dodatkowych domen, serwerów, umów z bankami i płatnościami on-line, RODO czy obsługą techniczną!

PEŁNE WSPARCIE

Nasz support reaguje na bieżąco w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych lub wątpliwości dotyczących poprawności działania systemu.

przejrzysty interfejs

Posługiwanie się systemem nie wymaga długiego przygotowania. Aby korzystać z ORDEA wystarczy zaledwie kilkanaście minut wdrożenia.

STYLE UŻYTKOWNIKA DO WYBORU

Możliwość dopasowania wersji kolorystycznej zgodnej z wizerunkiem firmy.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA ORDEA?

CO MYŚLĄ O NAS NASI KLIENCI

woman 1

Byłam szczerze zaskoczona szybkością wdrożenia Ordea. Przejrzysty interfejs, czytelna i ergonomiczna nawigacja to dodatkowe atuty. Wszystko działa bez zarzutu! Dziękuję za sprawną współpracę.

Natalia - Właścicielka firmy cateringowej
woman2

Przed korzystaniem z Ordea odbieraliśmy dużo telefonicznych i mailowych zamówień, co było czasochłonne dla personelu. Poza tym płaciliśmy słono za prowizje. Teraz wszystko przebiega sprawniej i mamy poza tym o wiele więcej zamówień przez internet. Polecam.

Aneta - Właścicielka kwiaciarni

Takie narzędzia to w mojej restauracji coś nowego, więc jak każda nowość też system zamówień Ordea wymagał od zespołu więcej zaangażowania na początku. Ale udało się, no i mogliśmy liczyć na pomoc we wdrożeniu.

Wojciech - Właściciel restauracji